Na današnje hladno jutro je otroke iz skupin Palčki in Zvezdice obiskala knjižničarka Andreja iz Knjižnice Brežice. Otrokom je s svojim interpretativnim branjem in pripovedovanjem knjige Od nog do glave, pričarala pravo literarno estetsko doživetje. Otroci so se ob knjigi zelo zabavali,  smejali so se kot božiček, pošiljali poljubčke, pomahali v slovo, tekli na mestu, se z nogo dotaknili nosu in še marsikaj drugega. Hvala Andreji za tako prijetno izkušnjo.

Po branju pa smo se odpravili ven, saj je ponoči zapadel prvi sneg. Otroci so toplo oblečeni tekali po zasneženem igrišču, nalagali sneg na tovornjake, kepali vzgojiteljici, se spuščali po toboganu in se pri vsem tem zelo zabavali, kot lahko vidite na fotografijah.

Vzgojiteljice iz skupin Palčki in Zvezdice