PUST

V torek, 21.2.2023, smo tudi v vrtcu Najdihojca sprejemali pustne šeme, ki so namesto otrok z razigranostjo, smehom in plesom zapolnili prostore ter klicali pomlad, da nam prinese tople in sončne dneve. V dopoldanskem času smo se tako oddelki združili in se v povorkah sprehodili po ulicah Dobove in Kapel. Na poti so nas s sladkarijami, sveže pečenimi miškami in osvežilno pijačo pričakali in pogostili krajani in nam tako pomagali, da smo se po dolgi poti in v močnem vetru, ki nas je spremljal, vrnili nazaj v prostore vrtca.

Rajanje pa smo nadaljevali popoldan, v kulturnem domu v Dobovi, kjer smo v sodelovanju s Krajevno skupnostjo Dobova organizirali animacijo za otroke, rajanje in pogostitev s krofi, čajem in drugimi prigrizki.

Zime nam ni uspelo odgnati, smo pa priklicali nekaj belih snežink, ki so otrokom vedno v veliko veselje.

Strokovne delavke vrtca Najdihojca